Seura

Lempäälän Kisa Yleisurheilu

Missä tahansa Lempäälän Kisa Yleisurheiluun liittyvässä asiassa voit lähettää sähköpostia osoitteeseen lekiyu@lekiyu.net


Toimisto saija.salovaara@lekiyu.net p. 040 124 2466

Seura-asujen ja kisavaatteiden sovitukset Minna Rajamäki, p. 0400 923 362


Yleisurheilukoulu

Yleisurheilukouluasioissa voit viestittää osoitteeseen yleisurheilukoulu@lekiyu.net
 

Kilpailutoiminta

Kilpailuista vastaavat tavoitat osoitteesta kilpailut@lekiyu.net
 

Johtokunnan jäsenten yhteystiedot

NimiYhteystiedot

Ruonavaara Markku (puheenjohtaja)

040 527 4671
markku.ruonavaara@lekiyu.net

Reunanen Timo (viestintävastaava, varapuheenjohtaja)

044 416 6535
timo.reunanen@lekiyu.net

Heinonen Kristiina (rahastonhoitaja)

041 506 5990
Lanteentie 38, 37560 Lempäälä
kristiina.heinonen@lekiyu.net

Ranta Veli-Matti  (koulutus- ja valmennusvastaava)

045 110 7078
veli-matti.ranta@lekiyu.net

Rajamäki Minna (yleisurheilukoulu)

0400 923 362
minna.rajamaki@lekiyu.net

Mänty Kirsi (nuorisopäällikkö)040 833 5005
kirsi.manty@lekiyu.net
Salovaara Saija (markkinointi- ja tiedotusvastaava)

0400 202 274
saija.salovaara@lekiyu.net

Närhi Johanna (sihteeri)

040 503 2136
johanna.narhi@lekiyu.net

Niemelä Hannu (kilpailuvastaava, aikuisurheilun yhteyshenkilö)

050 569 8687
hannu.niemela@lekiyu.net

Maksuyhteystiedot

Lempäälän Kisan yleisurheilujaostolle tulevia maksuja maksetaan kahdelle eri tilille maksun aiheen mukaan:

KilpailumaksutFI40 4924 0010 2395 44
Kaikki muut maksutFI62 4924 0010 2395 36

Y-tunnus

Lempäälän Kisa Yleisurheilu ry:n Y-tunnus on 2677899-6